СБУ затримала «командира ЛНР»

 

 

У центрі Києва в одному з ресторанів журналісти зустріли одного з членів вищого керівництва незаконної організації «ЛНР» Сергія Корсунського, праву руку Валерія Болотова (Колишній керівник «ЛНР»), один з командирів незаконних Збройних Формування, який брав участь у захопленні бойовиками частини території Луганської області, а також будівлі СБУ. 

Так, завдяки ефективній взаємодії громадянського суспільства з органами безпеки, 3 лютого Служба безпеки України затримала луганчанина Сергія Корсунського.

 

Про це повідомляє у соцмережі речник СБУ Олена Гітлянська.

«Служба безпеки України тільки що затримала Сергія Корсунського, який обґрунтовано підозрюється у причетності до терористичної організації «ЛНР» (ст. 258-3 Кримінального кодексу України). Співробітники СБУ затримали його на Полтавщині і в ці хвилини направляють до органів правосуддя для проведення слідчих дій», - написала Гітлянська.

Представниця СБУ пообіцяла, що трохи пізніше опублікує подробиці затримання, а також деталі цієї справи.

Вона закликала українців бути «пильними і небайдужими щодо можливих терористичних, сепаратистських або корупційних проявів», і в разі їх виявлення повідомляти будь-яку інформацію на гарячу лінію в СБУ.

 

Оставить комментарий

Комментарии: 0